with the support of the Erasmus+ Programme of the European Union

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Історії успіху

Розвиток науки через синергію формальної та неформальної освіти на Рівненщині

salivonchyk 2

Оксана Салівончик - молодіжна працівниця та тренерка програми "Демократична школа" - взяла участь у стажуванні в Регіональному молодіжному центрі в Кошице, побачила як розвивають у молоді інтерес до науки словацькі колеги і тепер активно впроваджує цей досвід на Рівненщині. 

Відео створене в рамках проєкту «Підвищення компетентностей демократичного громадянства через формальну, неформальну та інформальну освіту». Партнери проекту БО «Центр освітніх ініціатив» (Львів, Україна), фундація «Civis Polonus» (Варшава, Польща) та Регіональний центр вільного часу (Кошице, Словаччина) за фінансування Програми Еразмус+ Європейського Союзу. Виконавці проєкту вдячні за співпрацю Європейському центру імені Вергеланда (Осло, Новергія).

Більше історій...

Проєкт «Підвищення компетентностей демократичного громадянства через формальну, неформальну та інформальну освіту» реалізовано БО «Центр освітніх ініціатив» (Львів, Україна),  фундацією «Civis Polonus» (Варшава, Польща) та Центр вільного часу (Кошице, Словаччина) за фінансування Програми Еразмус+ Європейського Союзу.


RCM logoCP logologo 2 en

© 2018-2020 Центр освітніх ініціатив