with the support of the Erasmus+ Programme of the European Union

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Онлайн-курс “Покращення цифрових навичок викладачів та управлінського персоналу закладів профтехосвіти”

Курс проводиться в рамках співпраці БО «Центр освітніх ініціатив, ФОП Андрій Станіславович Донець (ЄДРПОУ 2881300057, КВЕД 85.59 Інші види освіти, н.в.і.у.) та проєкту «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Метою онлайн-курсу є підвищення рівня цифрової компетентності працівників П(ПТ)ТО. На онлайнових заняттях в Zoom слухач(к)ам пропонуються практичні вправи, де через форму (використання онлайнових застосунків) вони опановують підходи до змішаного та онлайнового навчання. Домашні завдання між заняттями спрямовані на продовження навчання за темою заняття. Крім того, домашні завдання можуть бути адаптовані для продовження навчання на базі закладів освіти разом з колегами та часткову організацію чи покращення ефективності змішаного/онлайнового навчання, викликаного посиленням карантину.

Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.

Тривалість курсу: до 30 год. (1 кредит ЄКТС) для педагогів та до 18 год. (0,6 кредиту ЄКТС) для управлінців із закладів П(ПТ)О. 

Зі змістом курсу для педагогів можна ознайомитись тут. Програма підвищення кваліфікації педагогів доступна для скачування тут.

Зі змістом курсу для управлінців можна ознайомитись тут. Програма підвищення кваліфікації управлінців доступна для скачування тут.

Для того, щоб перевірити автентичність сертифікатів, отриманих учасниками, перейдіть у реєстр.

Сертифікати, видані в рамках онлайн-курсів, доступні для скачування тут.

NB! Скачати сертифікати можна тільки до 31 грудня 2021 року.

 

Шановні учасниці та учасники онлайн-курсу!

Проєкт "EU4Skills: Кращі навички для сучасної України" прагне оцінити ефективність проведення цього курсу та з'ясувати, які ще навчальні потреби є в управлінців та педагогів закладів ПТО, щоб запропонувати відповідні курси у наступному році. Для цього просимо вас заповнити анкету за посиланнями нижче.

Ваша думка дуже важлива і для авторів курсу, і для проєкту EU4Skills. Просимо знайти 10-15 хвилин для заповнення. Опитування анонімне, заповнити анкету можна тільки один раз. 

АНКЕТА ДЛЯ УПРАВЛІНЦІВ:

https://survey.lemur.ua/an/T1hRbXVvOUN3YUl0aGl4alFrM2F3dz09?mode=demo

АНКЕТА ДЛЯ ПЕДАГОГІВ:

https://survey.lemur.ua/an/eDIzeElxUzdKNmZNdVNoeHdVMmRNUT09?mode=demo

Проєкт «Підвищення компетентностей демократичного громадянства через формальну, неформальну та інформальну освіту» реалізовано БО «Центр освітніх ініціатив» (Львів, Україна),  фундацією «Civis Polonus» (Варшава, Польща) та Центр вільного часу (Кошице, Словаччина) за фінансування Програми Еразмус+ Європейського Союзу.


RCM logoCP logologo 2 en

© 2018-2020 Центр освітніх ініціатив