with the support of the Erasmus+ Programme of the European Union

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Історії успіху

Розвиток громадянських компетентностей в громаді

Як побудувати власну професійну траєкторію, як організувати роботу органів управління громадою так, щоб їхня діяльність була максимально наближена до людей і для людей, що залежить від влади, і якими процесами управляє громада? Саме на ці запитання можуть отримати відповідь діти, проходячи стажування в органі місцевого самоврядування. А ще давати пропозиції і надихати чиновників до прийняття якісних і потрібних рішень. Старшокласникам П'ядицького ліцею керівництво громади надало таку можливість а завдяки програмі ЕРАЗМУС+ 

У селищі П'ядики Івано-Франківської області співпраця школи, органу місцевого самоврядування та молодіжної працівниці дозволяє молодим людям розвивати громадянські компетентності. 

Більше історій...

Проєкт «Підвищення компетентностей демократичного громадянства через формальну, неформальну та інформальну освіту» реалізовано БО «Центр освітніх ініціатив» (Львів, Україна),  фундацією «Civis Polonus» (Варшава, Польща) та Центр вільного часу (Кошице, Словаччина) за фінансування Програми Еразмус+ Європейського Союзу.


RCM logoCP logologo 2 en

© 2018-2020 Центр освітніх ініціатив