with the support of the Erasmus+ Programme of the European Union

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Новини

Міжнародний день демократії

Вчора була важлива дата. Запрошуємо школи поділитися, як ви її відзначаєте❓ Чи використовуєте "прив'язку" до неї в освітньому процесі❓ Чи можете запропонувати власний досвід колегам❓
15 вересня, відповідно до рішення Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй 🌐, з 2007 року світ відзначає Міжнародний день демократії. Щороку він має нову тему, яка на той момент, є особливо важливою.
‼️Тема Міжнародного дня демократії 2019 року - «Участь», адже демократія – це не тільки мета, але і процес, і лише за умови повної участі та підтримки міжнародної спільноти, державних органів влади, суспільства і окремих громадян, ідеали демократії можуть стосуватися кожної людини в будь-якому куточку світу.
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун у своєму щорічному посланні зазначив:
"Відзначаючи Міжнародний день демократії, світова спільнота підтверджує свою відданість побудові суспільства, в житті якого беруть участь всі громадяни без винятку, суспільства рівних можливостей, яке ґрунтується на верховенстві права і дотриманні прав людини.
Демократія важлива не лише сама по собі – це ще й потужний фактор, що стимулює соціально-економічний прогрес, підтримку міжнародного миру і безпеки, повагу до основних прав людини.
Давайте ж з нагоди цього Міжнародного дня підтвердимо свою відданість цим принципам, підтримці миру, сталого розвитку та захисту прав людини шляхом зміцнення демократії та верховенства права!"

Більше новин...

Проєкт «Підвищення компетентностей демократичного громадянства через формальну, неформальну та інформальну освіту» реалізовано БО «Центр освітніх ініціатив» (Львів, Україна),  фундацією «Civis Polonus» (Варшава, Польща) та Центр вільного часу (Кошице, Словаччина) за фінансування Програми Еразмус+ Європейського Союзу.


RCM logoCP logologo 2 en

© 2018-2020 Центр освітніх ініціатив