with the support of the Erasmus+ Programme of the European Union

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Новини

Як співпрацювати з громадою?

Сьогодні у Львові закінчується другий з осінніх тематичних тренінгів для шкільних команд – «Співпраця з громадою». Не можемо залишити вас без перших вражень учасників:
📋🖍 Наталя Смакота: Ми на тренінгу для шкільних команд у рамках програми ''Демократична школа '' в якій продовжуємо працювати.
Перший день був напрочуд продуктивним❣️Познайомилися з цікавими учасниками, мали змогу отримати знання з визначень «громада» і «спільнота», моделі розвитку громад, повноважень у громаді.
Професійні тренери і тренерки з перших хвилин зуміли нас згуртувати так, що 4 сесії по 1,5 години пролетіли немов 1 година.
📋🖍 П'ядицький ліцей: Одним з основних завдань нашого ліцею у 2019-2020 році є налагодження тісної співпраці з громадою задля розвитку ліцею і громади. Саме тому навчальний рік розпочався з відвідування шкільною командою (Віталій Костюк та Марія Піддубрівна) тренінгу "Співпраця з громадою". В перші дні тренінгу учасники вдосконалювали уміння створювати команду, знаходити "точки дотику" у спілкуванні різних цільових груп громади та школи, визначали функції та можливості, варіанти участі всіх зацікавлених сторін в плануванні та реалізації спільних проектів!!! ❣️Сподіваємося, що набутий досвід буде використано з користю для громади та школи.⚡️🎈
Вчимося співпрацювати з громадою!❣️

🆕 Враження та підсумки київського тренінгу, що тривав 25-28 вересня чекайте найближчим часом. Не збавляймо новинний темп!)⚡️⚡️⚡️

Більше новин...

Проєкт «Підвищення компетентностей демократичного громадянства через формальну, неформальну та інформальну освіту» реалізовано БО «Центр освітніх ініціатив» (Львів, Україна),  фундацією «Civis Polonus» (Варшава, Польща) та Центр вільного часу (Кошице, Словаччина) за фінансування Програми Еразмус+ Європейського Союзу.


RCM logoCP logologo 2 en

© 2018-2020 Центр освітніх ініціатив